La Chambre De Cleo

  • 20 μ²
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • 2 επισκέπτες
  • 1 κρεβάτι

Το διαμέρισμα La Chambre De Cleo Κάννες απέχει περίπου 4 χλμ. από τη Ρι ντ'Αντίμπ και διαθέτει μπαλκόνι και βεράντα με θέα στον κήπο. Το διαμέρισμα διαθέτει Wi-Fi, καθώς και ιδιωτική στάθμευση για τους επισκέπτες που ταξιδεύουν με αυτοκίνητο.

Το διαμέρισμα La Chambre De Cleo παρέχει στεγνωτήρα μαλλιών, μπουρνούζια και μεγάλες πετσέτες μπάνιου στο μπάνιο. Επιπλέον, θα βρείτε ξεχωριστή τουαλέτα.

Το διαμέρισμα La Chambre De Cleo προσφέρει επίσης τζακούζι για χαλάρωση και αναζωογόνηση. Απολαύστε τον χρόνο σας στην ηλιόλουστη βεράντα.

Σ' αυτό το κατάλυμα υπάρχει κοινόχρηστη κουζίνα με ηλεκτρικό βραστήρα, φούρνο και μαγειρικά σκεύη.

Οι Λερίνες νήσοι απέχουν κατά προσέγγιση 10 λεπτά με αυτοκίνητο από αυτό το δωμάτιο σε οικογενειακή κατοικία. Αυτό το κατάλυμα βρίσκεται περίπου 3 χλμ. από το Μουσείο Castre. Η στάση λεωφορείων Les quatre coins απέχει μόλις 5 λεπτά με τα πόδια από αυτό το διαμέρισμα.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near La Chambre De Cleo Κάννες
Agreable Chambre Et Salle De Bain Privee Dans Notre Appartement Partage
Τιμή μόνο για κινητά

Agreable Chambre Et Salle De Bain Privee Dans Notre Appartement Partage

7.5
Καλό 16 σχόλια
729 μ από το κατάλυμα
USD 122 USD 110
ανά νύχτα
Agreable Chambre D'Hote A 50M De La Mer
Τιμή μόνο για κινητά

Agreable Chambre D'Hote A 50M De La Mer

9.0
Άριστο 142 σχόλια
1.3 χλμ. από το κατάλυμα
USD 51 USD 46
ανά νύχτα
Villa Livia - Citea - Groupe Pierre & Vacances Tourisme Piscine Et Mer A Proximite - Residence Renovee
Τιμή μόνο για κινητά

Villa Livia - Citea - Groupe Pierre & Vacances Tourisme Piscine Et Mer A Proximite - Residence Renovee

4.8
Αξιοπρεπές 5 σχόλια
1.6 χλμ. από το κατάλυμα
USD 945 USD 851
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Νίκαιας ΚυαΝής Ακτής
    29 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Δωρεάν Wi-Fi σε κοινόχρηστους χώρους

    Στάθμευση

    • Χώρος στάθμευσης

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • 24ωρη ασφάλεια
    • Δωμάτιο με θυρίδες

    Γεύματα

    • Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου

    Στην κουζίνα

    • Κοινόχρηστη κουζίνα
    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Παροχές για παιδιά

    • Επιτραπέζια παιχνίδια

    Αναψυχή

    • Παραλία
    • Ομπρέλες θαλάσσης
    • Ξαπλώστρα
    • Ηλιόλουστη ταράτσα
    • Κήπος
    • Παροχές BBQ
    • Αίθουσα ψυχαγωγίας/ τηλεόρασης
    • Τζακούζι

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Θέρμανση
    • Χώρος ενδυμασίας
    • Αίθριο
    • Ταράτσα
    • Έπιπλα κήπου
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Ανιχνευτές καπνού
    • Κλειδί

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 18:00 έως 22:00
    Check-out: από 07:00 έως 10:00
    • Πληροφορίες για επιπλέον κρεβάτια
    • Δεν υπάρχει χώρος για κούνια στο δωμάτιο.
    • Δεν υπάρχει χώρος για επιπλέον κρεβάτια στο δωμάτιο.
    Συχνές ερωτήσεις
    • Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το διαμέρισμα La Chambre De Cleo;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα La Chambre De Cleo περιλαμβάνουν Λερίνες νήσοι, Παραλία Raguette καθώς και Μουσείο Κλασικής Τέχνης του Μουζέν.
    • Πόσο κοστίζει η κράτηση στο το διαμέρισμα La Chambre De Cleo;
      Η τιμή κράτησης στο το διαμέρισμα La Chambre De Cleo θα είναι 143€.
    • Το διαμέρισμα La Chambre De Cleo προσφέρει πάρκινγκ;
      Το διαμέρισμα La Chambre De Cleo παρέχει δωρεάν ιδιωτικός χώρος στάθμευσης στους πελάτες.
    • Πόσο μεγάλο είναι δωμάτιο σε οικογενειακή κατοικία;
      Η έκταση του δωμάτιο σε οικογενειακή κατοικία αποτελεί 20 μ².

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Νίκαιας ΚυαΝής Ακτής
    29 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    La Chambre De Cleo Κάννες

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο